Otázky a odpovede

Pravda o pekle

Dátum: 16.09.2017 | Vložil: Patrik

Dobrý den :) čital som članky a hladal som pravdu a myslím že som ju našiel modlil som sa a Boh ma naviedol na pravdivé veci . Chcel by som sa vás opýtať v jednom článku ste hovorili že by sa ludia čo vykupovali zajatcov krestanských obracali v hrobe keby videli ako pápež J Pavol II bozkava koran . Kde sú vlastne ludia ked zomrú ? Ved iba spia nemajú vedomie a nevedia o ničom čo sa deje na pod slnkom ? Ešte nebol súd tak ako môžu byť v nebi alebo pekle . Ďakujem úprimne za odpoved

kto vlastne ste

Dátum: 11.01.2015 | Vložil: Matus

Pozdravujem, mna by velmi zaujimalo, kto vlastne ste. Nikde nevidno ziaden statut, ziadne meno konkretnej osoby, ani v pisanych clankoch, pod koho patrite alebo pod aku cirkev spadate.... Dakujem, ze mi z milosti Bozej tuto otazku zodpoviete.

Re:kto vlastne ste

Dátum: 11.01.2015 | Vložil: Matus

vidim akurat meno Michal Foltin. Ale to je rovnaka neznama, akoby tam bolo napisane meno Janko Hrasko.

Re:kto vlastne ste

Dátum: 12.02.2015 | Vložil: Michal

Pokoj Bozi drahy priatelu.

Vopred sa ospravedlnujem, ze som nereagoval skor, no az teraz som si vsimol vasej otazky. Meno je moje a myslim, ze je dost konkretne a taktiez som zanechal aj svoju osobnu mailovu adresu, keby sa chcel niekto na nieco nieco spytat. Nezverejnujem svoje alebo prispevky kohokolvek ineho s ktorymi suhlasim z nijakeho statutu, okrem splnomocnenia, ktore dava Pismo kazdemu veriacemu. Nerobim nic nove a ani nic, k comu by ma samo Pismo nevyzivalo. Hlasim sa a patrim k letnicnemu prudu. Konkretne k AC. Nepodpisujem sa v clankoch nie z dovodu anonymity, ale z dovodu nezaujatosti k obsahu. Je na Duchu Svatom ci ho potvrdi, alebo vyvrati. Nie je to moje meno pod prispevkami, ktore im daju pecat autenticity, ale Duch Bozi. Verim, ze Vas moja odpoved uspokojila.
S pozdravom a vrucnym zehnanim.

V Kristu

Michal Foltin

Pridať nový príspevok

Ak máte aké kolvek otázky, či už na nás alebo na obsah toho čo ste sa práve dozvedeli, neváhajte a napíšte nám..

Radi vám všetky zodpovieme z milosti Božej.